Spoločenstvo Tolkiena v rozšírenej verzii už zajtra!

Autor: Veronika "Lothmíril" Frankovská, Pridané: 16. 05. 2014, 11:57

Permanentka na rozšírené verzie

Milí súťažiaci, ďakujeme všetkým 92 z vás, ktorí sa zapojili do kvízu o permanentku na rozšírené verzie Pána Prsteňov v kine Nostalgia.

56 z Vás poznalo správne odpovede: Elrondova rada sa konala v Roklinke, Sauron a Saruman spolu komunikovali prostredníctvom Palantírov - vidiacich kameňov a pôvodné hlavné mesto Gondoru je Osgiliath. Pomocou generátoru náhodných čísel Shadow sme vylosovali víťazku Zuzku B., ktorej touto cestou srdečne blahoželáme a tešíme sa na ňu zajtra.

Tešíme sa aj na vás ostatných, lístky si môžete kúpiť aj zajtra pred premietaním - jeden film stojí € 4, alebo € 3 pre študentov, stále sú k dispozícii aj permanentky na všetky tri filmy za € 9.

Nie je to však všetko, ďakujeme aj tým z vás, ktorí do súťaže pozývali svojich kamarátov a známych. Najšikovnejší boli Ferdinand R. a Kristína M., zaslúžili si za to špeciálne dračie tričko, gratulujeme.

Nezabudnite si so sebou malé občerstvenie, pre pohodlnejších odporúčame aj vankúš, Nostalgia má totiž klasické drevené sedadlá. Ak máte fantasy, historický, steampunkový alebo pokojne aj sci-fi kostým, prevetrajte ho, nebudete jediní. Po filme sme pre vás pripravili aj after párty v Nostalgia Café & Restaurant, ktorej súčasťou bude Pub Quiz, alebo "krčmový kvíz" okrem večnej slávy a piva aj o ceny od Olejár Books. Vidíme sa zajtra!

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: