Ako sa stať členom Spoločenstva Tolkiena?


1. Prečítaj si Stanovy Spoločenstva Tolkiena, združenia fantastiky. Ak s nimi súhlasíš, prejdi na bod 2.

2. Vyplň a vytlač registračný formulár. Ak by vypĺňací formulár robil problémy, môžeš použiť jeho staršiu verziu.

3. Vyplnený formulár odovzdaj na stretnutí Spoločenstva Tolkiena alebo ho naskenovaný pošli na adresu spolocenstvo@tolkien.sk. Ak nemáš poruke tlačiareň, daj nám vedieť, aby sme ti ho mohli priniesť na stretnutie ST, kde ho vyplníš.

4. Tvoje členstvo v Spoločenstve Tolkiena schvaľuje Biela rada na základe vyplneného formulára. Členstvo vzniká dňom rozhodnutia Bielej rady.

5. Najneskôr do 30 dní od prijatia za riadneho člena treba uhradiť členský príspevok vo výške 7 EUR prevodom na účet SK25 8330 0000 0026 0049 9318. Ak z akéhokoľvek dôvodu sa predsa len rozhodneš členský príspevok neuhradiť, tvoje členstvo v ST zaniká. Zaplatením členského príspevku súhlasíš so Stanovami a si povinný ich dodržiavať.

Ako často a kde sa stretávame?


V poslednej dobe sa stretávame raz do mesiaca v pube/reštaurácii Mešuge v centre Bratislavy. Na presnom termíne sa vždy dohodneme na našom Discord-e.

 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: