Súťaž pre tolkienistov na maďarský spôsob

Autor: Eruantalon, Pridané: 23. 09. 2013, 15:18

OK

Maďarská tolkienistická spoločnosť (MTT) tento rok usporadúva už ôsmy ročník vedomostno-kreatívnej Tolkienovskej poštovej súťaže určenej pre maďarských školákov vo veku od 10 do 18 rokov. Pri príprave tohto ročníku sa ale rozhodli rozšíriť účastnícku základňu a vytvorili preto novú, medzinárodnú súťažnú kategóriu. Zápolenie v novovytvorenej kategórii "Quendi" bude prebiehať v angličtine a je teda určené pre účastníkov z celého sveta bez obmedzenia veku. Hlavnou cieľovou skupinou sú ale "mladí dospeláci" vo veku od 15 do 35 rokov, ktorých by mala byť minimálne polovica zo všetkých účastníkov.

Súťaž bude mať päť kôl, ktoré sa uskutočnia medzi októbrom tohto a marcom budúceho roku. V každom kole dostanú súťažiaci mailom (poštou by to bolo príliš nákladné) zadania - vedomostné kvízy, hádanky a tvorivé úlohy - na vyriešenie ktorých budú mať približne mesiac.

Plné znenie propozícií, prihlášky a kontakty nájdete priamo na stránke MTT

Pokiaľ Vás súťaž zaujme a dostanete chuť zmerať si svoje sily na medzinárodnej úrovni, musíte sa poponáhľať, keďže termín ukončenia prihlasovania (29. september) sa nezadržateľne blíži.

Všetkým účastníkom držíme palce!

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: