Kinotip - Star Trek: Do temnoty

Autor: SciFi-Guide.net, Pridané: 20. 05. 2013, 13:26

StarTrek

Star Trek Into Darkness je nepochybne filmovou sci-fi udalosťou roka. Presne preto by ste si ju mali prísť vychutnať so skutočnými fanúšikmi.

Občianske združenie SciFi Guide a Space Unicorn vás v spolupráci s MadMaxon shopom pozývajú na špeciálnu fanúšikovskú premiéru tohto filmu do bratislavskej Nostalgie. Celé podujatie sa bude konať 8. 6. v SD Nivy na Súťažnej ulici v Bratislave. Enterprise sa medzi hviezdy vydá presne o 19:30. Viac informácií nájdete na Facebooku.

Po filme sme pre vás pripravili afterpárty, na ktorej budete môcť predebatovať všetko to, čo sa vám na filme páčilo a svoje dojmy spláchnuť nejakým nápojom. Lístky na premiéru si môžete zakúpiť na mieste alebo v predpredaji prostredníctvom siete Ticket portal.

Okrem premiéry a afterpárty pre vás pripravujeme aj súťaž o voľné lístky na predstavenie a špeciálny zberateľský predmet z obchodu MadMaxon. Viac informácií o súťaži už čoskoro nájdete na portáli SpaceUnicorn.sk alebo na Facebooku.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: