Ideme na premiéru Hobita III v kostýmoch + súťaž o lístky a ceny

Autor: Veronika Hincová Frankovská, Pridané: 25. 11. 2014, 16:58

Kostymy na premiere

Odpočítavate dni do premiéry Hobita III?
Ak by ste si ho radi pozreli v kruhu fanúšikov J.R.R. Tolkiena, pozývame vás na premiérové premietanie v kine Nostalgia 11. decembra 2014, ktorého sa plánujeme zúčastniť. A aby to bola premiéra, ako sa patrí, tak v kostýmoch.

Ak máte fantasy kostým, alebo kostým inšpirovaný priamo Tolkienovym svetom a príbehmi, rozhodne ho vytiahnite zo skrine a pridajte sa k nám. Ak kostým nemáte, vôbec nevadí, pridajte sa tiež, na tejto premiére totiž bude určite výborná atmosféra.

Časy všetkých premietaní filmu Hobit - Bitka piatich armád v Nostalgii (budú dokonca premietať aj prvý a druhý diel trilógie), ako aj bližšie info o lístkoch nájdete na stránke eventu, Webnovín alebo priamo na stránke kina Nostalgia.

Pri tejto príležitosti sme pre Vás spolu s kinom Nostalgia a kníhkupectvom Martinus.sk pripravili aj malú súťaž. Na konci tohto článku nájdete päť otázok, na ktoré je potrebné odpovedať najneskôr do sobotnej polnoci (29. novembra 2014 23:59:59).

Výhercu dvoch lístkov na premiéru Hobita III v Nostalgii a dvoch výhercov poukážok na nákup v kníhkupectve Martinus.sk vyžrebujeme spomedzi všetkých správnych odpovedí v nedeľu 30.11.

Okrem vedomostí a šťastia tu však je aj iný spôsob, ako získať jeden lístok na Hobita! Pozývajte svojich známych a kamarátov, aby sa zúčastnili súťaže. V spodnej časti súťažného formulára majú možnosť vyplniť meno či e-mail toho z Vás, vďaka komu sa o súťaži dozvedeli. Toho najšikovnejšieho pozývača/pozývačku odmeníme lístkom.

Tešíme sa na Vás!

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: