Beseda s Dušanom Fabianom a Jozefom Girovským

Autor: Artis Omnis, Pridané: 11. 02. 2013, 10:18

Beseda

Vydavateľstvo Artis Omnis a Vihorlatská knižnica v Humennom Vás srdečne pozývajú na besedu so spisovateľom Dušanom Fabianom a Jozefom Girovským.

Beseda sa uskutoční 13. februára 2013 o 17. hodine vo Vihorlatskej knižnici v Humennom. Súčasťou podujatia bude aj predaj kníh a autogramiáda.


Dušan Duke Fabian (1975) je jednou z najznámejších postáv slovenskej sci-fi a fantasy scény, ale poznajú ho i v zahraničí. Pracuje ako vedecký výskumník na Ústave fyziológie hospodárskych zvierat Slovenskej akadémie vied. Donedávna pôsobil aj ako aktívny hudobník vo viacerých undergroundových zoskupeniach.

Jozef Girovský (1967) je dlhoročný účastník Ceny Gustáva Reussa a jej dvojnásobný víťaz. Jeho najväčším úspechom je víťazstvo v súťaži Poviedka (2003). Poviedky mu vyšli v zbierke Zubaté slnko (2001).

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: