Pozvánka na TolkienCon 2012

Autor: Veronika "Lothmíril" Frankovská, Pridané: 21. 11. 2011, 11:29

TolkienCon 2012

Pod slovným spojením "papučkový con" si málokto predstaví akciu, na ktorej naozaj môžete behať v teplých, pohodlných papučkách. Pražský con, ktorý sa pred desiatimi rokmi konal ako akcia pri príležtosti 111. výročia narodenia profesora Tolkiena, však prezúvky vyžaduje, pretože Praha je v januári väčšinou nádherne zasnežená. Ešte si predstavte asi najlepšiu zbierku fantasy kostýmov, akú som mala v našich geografických šírkach možnosť vidieť, veľa hudby a spevu, tradične vydarené divadelné predstavenia a tri dni prednášok, a práve ste prišli o výhovorky, prečo sa TolkienConu 2012 nezúčastniť.

Informácie nájdete na stránke www.tolkiencon.cz, prípadne na Facebooku v podobe stránky alebo udalosti. Spoločenstvo Tolkiena na TolkienCon vysiela výpravu už od jeho útlych rokov, takže ak by ste mali záujem sa pripojiť, stačí sa ozvať komukoľvek z nás, alebo sa prihlásiť a prísť individuálne.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: