Repríza sci-fi muzikálu Denník Doktora Príšerného

Autor: www.drpriserny.com, Pridané: 03. 11. 2010, 12:52

Dr. Horrible

MUZIKÁL OCENENÝ FESTIVALMI ISTROCON A COMICS SALÓN AKO POČIN ROKA 2010

Nestihli ste nás na Istrocone? Ste zvedaví ako sa partia nadšencov vysporiadala s kultovou predlohou Jossa Whedona Dr. Horrible’s Sing-Along Blog? A či nebude živá kapela polomŕtva od strachu?

Očakávame vás v sobotu 6.11.2010 o 19.00 v bratislavskom Dome kultúry Dúbravka, kde budete mať možnosť za 5€ uvidieť hneď dve predstavenia: Denník Doktora Príšerného a This is who I chose to be divadla Atrapa. Viac informácií na našej stránke: www.drpriserny.com alebo nás sledujte na Facebooku.

Doktor Príšerný je mladý ambiciózny šialený vedec. Vylepšuje lúče na zmrazenie času, chce rozvrátiť prehnitý poriadok sveta a prevziať vládu. Je však bezmocný pred omnoho ťažšou úlohou: Ako osloviť to sympatické dievča z práčovne? A čo robiť, keď jej začne pliesť hlavu nechutne kladný superhrdina?

V hlavnej úlohe Doktora Príšerného sa predstaví skutočný herec Ondrej Kaprálik, Penny stvárni budúca diva Katarína Juríková a ako Kapitán Kladivo zažiari spevák Rado Tiňo. V role Doktorovho kamaráta Mokroša prekvapí FYZIKÁLNY INŽINIER Ján Budaj.

Video z predstavenia v DK Istropolis

„Dr. Horrible’s Sing-A-Along Blog” name, literary material and characters and musical compositions used by permission from Time Science Blood Club, LLC. ©2008 Time Science Blood Club, LLC.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: