Pozvánka na Festival fantázie

Autor: Evka "Draugwen" Šimková, Pridané: 16. 10. 2010, 09:39

Už čoskoro nás čaká jeden z najväčších Conov v Česku a Slovensku. Jesenná verzia Festivalu fantázie opäť prinesie Battlestar Tardis líniu a vy sa máte na čo tešiť. Čakajú vás prednášky, diskusie a jednoducho to najlepšie z Doctora Who, Torchwoodu, Battlestar Galacticy a Capricy.

Začíname v sobotu ráno prednáškou o Doctorovi Who, dozviete sa niečo o doskovej hre BSG a v BSG Riskuj môžete zužitkovať hodiny strávené pri tomto seriáli a zistiť, či práve vy o vesmíre 12 kolónii viete najviac. Ak si myslíte, že na to nemáte, tak sa naučte tancovať ako Felicia Day, zistite, či Sarah Jane je naozaj pedofil alebo ktorá žena v Sci-fi má najkrajšie nohy. Ak si myslíte, že ste geek a nik vás za to nemá rád, dozviete sa, že ste vlastne IN a cool. Taktiež sa dozviete niečo o vodke z Gemenonu a tabaku na Taurone. Pozrite si aj záznam z divadla o tom, ako Doktor pristál na Enterprise. Celú sobotu ukončíme veľkou párty v štýle St. Trinian's, alebo Deus má narodeniny. Ak máte darček, nehanbite sa, prineste a dáme vám kúsok torty. Aj keď nedeľa bude v znamení odchodu, stále sú tu pre vás prednášky a hlavne rozlúčka, ako sa na Torchwood patrí.

Ak vôbec ešte váhate, či prísť na Festival fantázie Špeciál, tak prídete o FFSko v hororovom štýle. Pozvanie totiž prijal americký režisér a herec, legenda hororu Lloyd Kaufman. Môžete sa s ním odfotiť, zúčastniť sa besedy a určite vám rád podpíše nejaký jeho film. Taktiež tu bude predpremiéra filmu Paranormal activity 2. Príde aj Petr Jákl a porozpráva niečo o Kajínkovi.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia iných Sci-fi (Star Trek, Star Gate, Duna), Fantasy (LOTR, Harry Potter, Merlin), hier (doskovky, konzoly, PC), anime a rôznych seriálov (Glee, Dr. Horrible). Bude tu množstvo iných súťaží, prednášok, besied, tí najlepší českí spisovatelia a hlavne veľa zábavy s ľuďmi, s ktorými sa nedá nudiť.

Tak teda rýchlo do modrej búdky a od 27. do 31. októbra sa uvidíme v Chotěboři.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: