Guľovačka Dve veže
Pozvánka

Autor: Veronika "Lothmíril" Frankovská, Pridané: 26. 01. 2010, 00:39

Saruman nám po mnohých rokoch opäť raz nasnežil, čiže by sme Vás radi pozvali na
druhý ročník guľovačky Dve veže.

  • Miesto: Železná studnička, lúka pri dolnej stanici Lanovky - Snežienka
  • Dátum: 30. 1. 2010
  • Čas: Závisí od toho, či budeme zažínať stavbu veží na zelenej... ehm... bielej lúke, alebo niečo bude nachystané už dopredu (prípadní záujemcovia o brigádu, hláste sa u organizátorov). Povedzme, že 10:00 by začala výstavba veží, teda okolo obeda by sa mohli rozpútať prvé boje.
  • Program: Závisí od počtu bojovníkov. Určí sa asi na mieste. Každopádne bude zahŕňať sneh. Na zemi, vo vzduchu aj všelikde inde...
  • Výstroj: Klasická výstroj do snehu, pár kusov náhradného oblečenia... Isto budú vítané lopaty na budovanie veží. A tiež by to chcelo aj nejaké vlajky na prípadné CTF.
  • Zásobovanie: Pravdepodobne každý za seba. Doneste (si) termosku s čajom a niečo pod zub. Pokusy o podplatenie organizátorov (a rozhodcov) sú očakávané.

Fotograficky zdatní jedinci - svoje hračky si doneste tiež. Nič nepoteší bojovníkov viac ako vojnové spravodajstvo o ich hrdinských činoch.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: