LarpFest 2008 prichádza!

Autor: Michal "Shade" Grečner, Pridané: 13. 10. 2008, 21:13

V týchto dňoch sa na nás už závratnou rýchlosťou rúti prvý ročník LarpFestu!

Už 17. októbra v Banskej Bystrici sa začne prvý slovenský con zameraný primárne na larpy a rolové hry, konaný pod záštitou Spoločenstva Tolkiena. Čo nám prináša?
Najmä veľké možnosti diskutovať a prejaviť svoj názor priamo tam, kde sa rodí budúcnosť slovenských larpov. Sú pripravené moderované diskusie o rôznych modeloch súbojových systémoch, ale pozrieme sa aj na citlivé témy ako propagácia komunity, či vzdelávanie nováčikov.
Prednášajúci namiešali výživný a pestrý koktejl prednášok a workshopov na rôzne zaujímavé témy, v ktorých sa budeme venovať minulosti, prítomnosti, ale aj budúcnosti larpu po praktickej aj teoretickej stránke.
Okrem toho, známi organizátori komorných hier ponúkli možnosť zúčastniť sa a zahrať si komorný larp priamo na LarpFeste!

Konkrétny program aj s časovým rozpisom nájdete na stránke www.larpy.sk.

Tohtoročný LarpFest by sa len obtiažne uskutočňoval bez podpory našich skvelých a neopakovateľných sponzorov. Ďakujeme Pitkinovi za poskytnutie nemalých finančných prostriedkov a Spoločenstvu Tolkiena za finančnú podporu a patronát nad touto akciou..

Už len týždeň a začne sa prvý ročník LarpFestu - neváhajte a prihláste sa, nech neskôr neľutujete.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: