SlavCon 2007 - Poďakovanie

Autor: Spoločenstvo Tolkiena, Pridané: 22. 04. 2007, 22:00

Drahí naši návštevníci, účinkujúci, prednášajúci, kamaráti!

SlavCon 2007 je bez vážnejších problémov úspešne za nami. Aj vďaka Vám a Vašej hojnej účasti sme sa opäť mohli takto hromadne stretnúť a spoločne si vychutnať prvé náznaky leta v duchu našej obľúbenej zábavy, prežiť príjemné tri dni plné histórie a mytológie, okorenené tou správnou dávkou Sci-fi, či Fantasy, so sprievodom vybraných hier, hudobných, šermiarskych, tanečných či sokoliarskych telies. To všetko sa podarilo aj napriek tomu, že sme sa rozhodli druhý ročník tohto „nášho-vášho“ festivalu zorganizovať takpovediac narýchlo. Predsa len, 6 mesiacov je pomerne krkolomný časový interval. Dôvodov pre tento čin bolo niekoľko, ale asi ten najhlavnejší je ten, že sme chceli SlavConu určiť pevné miesto v roku a hlavne vo všetkých kalendároch akcií skupín a združení, ktorých sa to týka.
Teraz prichádza čas trošku si vydýchnuť a zosumarizovať si niektoré zaujímavejšie údaje o tohtoročnom SlavCone.

*SlavCon 2007 navštívilo za tri dni 512 návštevníkov + 7 zvierat.
*Na programe spolupracovalo približne 180 hostí, prednášajúcich a vystupujúcich.
*Priebežne fungovalo 5-6 samostatných programových línii.
*Zastúpenie tu malo mnoho národností z 3 krajín.
*Počet sponzorov a partnerov ktorí podporili SlavCon 2007 bol 6.
*Výhercom a víťazom súťaží bolo rozdaných 30 cien v hodnote viac ako 10 000,- Sk.
*Na informačné letáky, plagáty, programy a oblepenie budovy všemožnými reklamami bolo použitých približne 20 kg papiera, dve vedierka lepidla, klbko špagátu a 4 kotúče lepiacej pásky.
*Upratovanie školy po skončení akcie trvalo 3 a pol hodiny.
*Straty a nálezy zaznamenali 16 položiek, z toho 6 už našlo svojich majiteľov. (Ak Vám ešte stále niečo chýba, a stratili ste to na SlavCone, kontaktuje nás na slavcon@arda.sk )
*Počet organizátorov, ktorí Slavcon 2007 prežili v zdraví a bez ujmy je doteraz neznámy. Zisťujeme rozsah škôd :).

Ako to vidíme so SlavConom ďalej? Myšlienka SlavConu vznikla za účelom hromadných stretnutí našich známych, kamarátov a v kruhu svojho druhu im poskytnúť tú zábavu, akú majú radi, v prostredí a atmosfére, ktorej je podľa nás, v dnešnej hektickej dobe a hlavne na Slovensku stále nedostatok. Vy ste nám ukázali, že o takúto zábavu máte záujem a za nás môžem povedať, že aj napriek vyťaženiu, ktoré nám organizácia tohto festivalu priniesla do našich osobných životov, nás to ešte stále baví. SlavCon dostal svoje (veríme, že stále) miesto a dátum v roku. Preto nevidíme jediný dôvod prečo by sme sa nemohli už dnes začať tešiť na naše ďalšie spoločné stretnutie na SlavCone 2008!

Vlastne jeden dôvod, ktorý nám kazí radosť zo SlavConu by tu ešte bol. Tým dôvodom sú financie, ktorých sa nám akosi stále nedostáva, ani len na pokrytie nutných nákladov na prevádzku Conu. Vstupné rozhodne zdražovať nechceme a preto apelujeme takouto formou na Vás, našich hostí, návštevníkov, kamarátov, sponzorov, či iných dobrodincov, ktorým sa, ako veríme náš-váš festival páčil a majú záujem nás v našej činnosti finančne podporiť, aby tak podľa svojho svedomia a možností učinili na účet OZ Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky, 9109811/5200. Do konca apríla je tiež ešte možné poukázať nám 2% vašej odvedenej dane. Bližšie informácie a formulár nájdete v novinke na stránke www.tolkien.sk.
Vaše prostriedky rozhodne nemienime preflákať, ale využiť ich na vyrovnanie podlžností z tohto ročníka. V prípade prebytkov ich využijeme na propagáciu a organizáciu SlavConu 2008, ktorý sa uskutoční pravdepodobne 11.-13.apríla. Pre akékoľvek otázky, či nejasnosti prosíme neváhajte a kontaktujte slavcon@arda.sk. Za pochopenie a podporu dobrej veci vopred ďakujeme.


Vaši organizátori
Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky
 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: