Nový fanfilm na obzore

Autor: Eruantalon, Pridané: 15. 07. 2013, 10:46

Ren - Koncept

Kate Madison, autorka filmu Born of Hope, ohlásila začiatok kampane na financovanie nového projektu s názvom Ren.

Ren by nemal byť "klasický" film s uzavretým príbehom, ale seriál na pokračovanie. Príbeh sa bude odohrávať vo fantasy svete, aj keď tentokrát to nebude ten Tolkienov. Samotná zápletka nie je zložitá - Ren, mladá žena, je posadnutá prastarým duchom. Toto poznamenalo jej tvár, a preto sa jej okolie bojí a odvrhne ju. Ďaleko od domova a navyše prenasledovaná mocným rádom Kah'Nath, sa tak Ren snaží zistiť, kto je, a či sú aj iní ľudia ako ona. Pri svojom putovaní, na ktorom sa k nej pripája malá skupinka vydedencov, vedená charizmatickým Lovcom, postupne zisťuje, že pravdy, ktoré ju učili, možno vlastne neboli pravdami.

Toľko k príbehu. Kate plánuje zaujímavý štart celého projektu - 20. júla od 21:00 do jednej hodiny rannej sa uskutoční "Oslava starých aj nových projektov", ktorá bude vysielaná online. Samotná Kickstarter kampaň začne o 22:30, po vysielaní filmu Born of Hope so živým autorským komentárom. Priestor dostanú aj otázky fanúšikov, či už týkajúce sa oboch filmov (BoH aj Ren), alebo aj všeobecných tém. Prichystané sú aj odmeny, živé vstupy, špeciálni hostia a mnohé ďalšie zaujímavosti.

Kate sľúbila čoskoro dodať ďalšie informácie, zatiaľ fanúšikov odkázala na FB stránku projektu.

P.S. Ak náhodou neviete, čo je to Kickstarter, je to stránka venovaná crowdfundingu - verejnému financovaniu rôznych zaujímavých projektov.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: