SlavCon 2011
Vlk sa vracia

Autor: Veronika "Lothmíril" Frankovská, Pridané: 13. 11. 2010, 17:21

sc2011

Dlho ste to očakávali. Už o tom všetci hovoria. Nedalo nám to. Nevydržali sme nič nerobiť, milujeme ten festival rovnako ako vy. Možno ešte viac – tých pár dní v inom svete, behanie hore dolu po schodoch, rady na registrácii, zatajený dych pri príbehoch Františky Vrbenskej, krásne ženy flirtujúce s ohňom, stretnutia s kamarátmi, ktorých sme po celý rok nevideli...

SlavCon 2011, festival histórie, mytológie, sci-fi, fantasy a hier, sa uskutoční 8. – 10. apríla 2011 v Bratislave. Je to oficiálne. Znovu pre vás pripravíme niekoľko prednáškových línií, tentokrát sa však ešte viac zameriame na kvalitné prednášky a zaujímavý program. Prídu aj šikovní a ochotní ľudí z čajovne, ktorí pre vás vytvoria miesto pre oddych a stretnutia. No nie len v čajovni, ale aj v herni môžete stráviť ráno alebo aj celú noc. Určite ale kvôli tomu nezmeškajte koncerty a vystúpenia! Skrátka, bude to presne taký SlavCon, na aký ste zvyknutí a aký vám tento rok chýbal. Nám chýbal neuveriteľne.

A tak sme sa po roku oddychu rozhodli zopakovať si niekoľko hektických a náročných mesiacov organizácie. SlavCon sa odohrá opäť pod taktovkou Spoločenstva Tolkiena, okrem starého tímu sme však získali posily – novú krv a nápady v podobe spolupráce so SciFi Guide. Aj preto sa slávnostné vyhlásenie o návrate tejto legendárnej akcie odohralo na Kozmodróme, sci-fi cone v ich réžii.

Diskusia

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: