Fanúšikovské premietanie Hobita s Nostalgiou

Autor: Veronika "Lothmíril" Frankovská, Pridané: 14. 12. 2012, 09:00

Už ste videli Hobita? A páčil sa vám? Samozrejme, že si ho musíte pozrieť znovu. Alebo ste ho vlastne ešte nevideli a nie je vám sympatická celá tá mánia? Poďte si ho pozrieť s nami do filmového klubu Nostalgia. Pri tejto príležitosti - 21. 12. 2012 - môžeme osláviť aj koniec sveta, prípadne overiť teóriu, že Mayovia len počítali dni do Hobita.

Celá akcia začne už od 16:30, kedy si môžete vybrať 2D premietanie, alebo sa s nami dostať do vianočno-stredozemskej nálady pri prednáškach (ale nič príliš vážne!), diskusiách a súťažiach. Budeme radi, ak prevetráte kostým, či doplnky, ktoré nás dostanú do tej správnej atmosféry. O 19:30 začína 3D premietanie Hobita, ktoré bude historicky prvým 3D premietaním v klube Nostalgia. A po filme? Po filme príde ďalšia dôležitá časť akcie - afterpárty a debaty, diskusie a rozoberanie filmu na kúsky. Ešte nevieme, kede sa bude afterpárty konať, ale určite vám dáme včas vedieť.

Z praktickej stránky pripomenieme, že lístky na 3D stoja 6 eur a je potrebné si ich dopredu kúpiť v sieti Ticketportal, ale sedieť budeme všetci spolu vo vybraných radoch. Bude možnosť kúpiť si lístky aj na mieste pol hodiny pred predstavením, nemôžeme však garantovať, že ich hobitachtiví fanúšikovia nevykúpia vopred. Klub Nostalgia nájdete v SD Nivy na Súťažnej 18 v Bratislave, kúsok od autobusovej stanice. S akýmikoľvek otázkami ohľadom akcie sa obráťte na lothmiril@arda.sk alebo na event na facebooku.

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: